Usługi

Oczyszczanie rur, udrażnianie kanalizacji, deszczowej oraz sanitarnej

Zajmujemy się między innymi profesjonalnym udrażnianiem rur, kanalizacji. Jest to metoda mechaniczna, dzięki czemu pozbywamy się wielu problemów, np zatkany odpływ, oraz wiele innych awarii, związanych z działaniem kanalizacji przez niedrożność. W naszej ofercie znajdą Państwo usługę udrażniania kanalizacji, sanitarnej jak i deszczowej, dzięki używanej przez nas najlepszej technologii ekspresowo znajdziemy źródło problemu, oraz skutecznie go rozwiążemy.

Monitoring kanalizacji

Przepływ w kanalizacji powinien być swobodny, na jej przewodach, jest to bardzo ważne w celu prawidłowego jej działania. Kiedy drożność kanalizacji jest nawet w najmniejszym stopniu ograniczona, może występować gromadzenie się elementów które ją zapychają, przez co w późniejszym okresie dojdzie do zablokowania jej. W celu zapobiegania takim incydentom, w naszej ofercie znajdą Państwo usługę monitoringu kanalizacji. Pozwala to na stałe, w pełni zdalne obserwowanie stanu drożności kanalizacji, przez co w przypadku zagrożenia można szybko i sprawnie zareagować.

Ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji

Metoda WUKO, czyli ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji, jest to nowoczesne połączenie hydrodynamicznej techniki z ciśnieniową. Dzięki takiemu rozwiązaniu jest wiele zalet, przede wszystkim wysoka efektywność. Wyżej wymieniona metoda niesie z sobą również dużą uniwersalność, jak i wysoki poziom bezpieczeństwa. Jest też nieinwazyjna dla środowiska, ponieważ nie używamy środków chemicznych.

Czyszczenie pionów kanalizacyjnych

Czyszczenie pionów kanalizacyjnych to ważne zadanie konserwacyjne, które zapewnia prawidłowe funkcjonowanie sieci kanalizacyjnej. Mycie wodą pod wysokim ciśnieniem jest powszechnie stosowaną metodą czyszczenia pionów kanalizacyjnych. Metoda ta polega na użyciu wody pod wysokim ciśnieniem, zwykle około 220 barów, oraz różnego rodzaju głowic czyszczących i dysz dostosowanych do specyficznych potrzeb sieci kanalizacyjnej. Metoda WUKO to kolejny rodzaj wysokociśnieniowego strumienia wody, który jest całkowicie bezpieczny i skuteczny w czyszczeniu systemów kanalizacyjnych. Mycie wodą pod wysokim ciśnieniem jest przyjazną dla środowiska metodą, która skutecznie usuwa zanieczyszczenia i gruz z pionów kanalizacyjnych, zapewniając ich utrzymanie w dobrym stanie technicznym.

Montaż ogrzewania podłogowego

Zajmujemy się profesjonalnym montażem ogrzewania podłogowego. Montaż ogrzewania podłogowego wymaga starannego przygotowania podłoża, aby zapewnić prawidłowe działanie systemu. Pierwszym krokiem w procesie montażu jest przygotowanie podłoża pod izolację poprzez wyrównanie powierzchni oraz upewnienie się, że jest czysta i sucha. Podłoże powinno być wolne od zanieczyszczeń i nierówności, które mogą zakłócać działanie systemu grzewczego. To przygotowanie jest kluczowe dla procesu instalacji i zapewnia optymalne działanie instalacji grzewczej.

Wymiana instalacji wod-kan (wodnej, kanalizacyjnej)

Zajmujemy się naprawą oraz wymianą instalacji. Poniżej kilka informacji o samej instalacji odnośnie instalacji wodnej, kanalizacyjnej. Właściwa instalacja i konserwacja instalacji kanalizacyjnych ma kluczowe znaczenie dla zapobiegania wyciekom i uszkodzeniom budynku. Nieszczelności w instalacji wodno-kanalizacyjnej mogą spowodować znaczne uszkodzenia konstrukcji budynku, a także mogą doprowadzić do braku dostępu do czystej wody. Regularna kontrola i naprawa instalacji hydraulicznej może pomóc wykryć nieszczelności i zapobiec dalszym uszkodzeniom. Ponadto właściwa izolacja rur może pomóc w zapobieganiu zamarzaniu w miesiącach zimowych, co może również powodować uszkodzenia rur.

Wymiana i montaż kaloryferów

Zajmujemy się profesjonalną wymianą grzejników, montażem, jak i demontażem. Poniżej kilka informacji o samej instalacji odnośnie instalacji wodnej, kanalizacyjnej. Proces wymiany grzejników polega na wyjęciu starego grzejnika i przygotowaniu do montażu nowego. Może to obejmować odłączenie rur i zaworów od starego grzejnika, a także upewnienie się, że nowy grzejnik ma odpowiedni rozmiar i typ dla systemu grzewczego. Ważne jest, aby odpowiednio uszczelnić połączenia między nowym grzejnikiem a rurami, aby zapobiec wyciekom. W niektórych przypadkach konieczne może być wprowadzenie zmian w instalacji grzewczej, takich jak wymiana pompy obiegowej lub dodanie lub usunięcie grzejników.

Zajmujemy się usługami hydraulicznymi

Jako firma wodno-kanalizacyjna oferujemy naszym klientom szeroki zakres usług. Specjalizujemy się w usługach hydraulicznych w budynkach mieszkalnych, usługach hydraulicznych w obiektach komercyjnych oraz pogotowiu wodno-kanalizacyjnym. Nasz doświadczony i wykwalifikowany zespół zapewnia profesjonalną obsługę klienta oraz wykorzystuje nowoczesny sprzęt techniczny, aby zapewnić wysoką jakość prac.

Usługi centralnego ogrzewania

Oprócz usług hydraulicznych w domach, świadczymy również usługi hydrauliczne w obiektach komercyjnych. Nasza firma zajmuje się instalacjami centralnego ogrzewania, instalacjami wodno-kanalizacyjnymi oraz usługami kanalizacyjnymi. Świadczymy szeroki zakres usług wodno-kanalizacyjnych związanych z montażem instalacji hydraulicznych w budynkach komercyjnych. Dodatkowo oferujemy całodobowe pogotowie hydrauliczne obejmujące awarie wodno-kanalizacyjne, naprawy i konserwacje starych instalacji wodnych oraz praktycznie wszelkie prace hydrauliczne.

© 2023 Pogotowie Kanalizacyjne Śląsk - Projekt i realizacja strony: interkielce.pl